Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie

Menu:

Adres:
Ul. Okrzei 38
  • 22-300 Krasnystaw
  • tel:(82) 576-65-95
  •                                            
  •     
  •     Stronę prowadzi:  
a.studio
   
    Copyright © 2011
     
                      Intencje mszalne                        

14.06.2021  –  20.06.2021

PONIEDZIAŁEK                                                                      14.06.2021
  7.00 Ryszard Małysz (greg 14)
  7.00 Jan Klimek (greg 14)
17.00 Maria Kargul (30 dzień po śm) – intencja rodziny i uczestników                   pogrzebu
17.00 Dariusz Krzysztofiak (dar urodzinowy)
17.00 Tadeusz Kwietniewski  (6 m-c po śm) i za zmarłych Jego rodziców               i brata      
 
WTOREK                                                                                 15.06.2021
  7.00 Ryszard Małysz (greg 15)
  7.00 Kazimierę Policha – intencja od Jadwigi   
17.00 Aniela Marucha zd. Morelowskich (kol r. śm), Aniela Marucha zd.                 Jasińskich, Albin Marucha
17.00 Jan Klimek (greg 15)

ŚRODA    Modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II    16.06.2021
  7.00 Stanisław Nawrocki (kol r. śm), Zofia, Leokadia, Maria i Piotr zm. z               rodz. Nawrockich
  7.00 Ryszard Małysz (greg 16)
17.00 Halina Borkowska (2 m-c po śm) – intencja firmy pogrzebowej                   „Venus”   
17.00 Jan Klimek (greg 16)
17.00 Barbarę Skierka (1 r. śm)
     
CZWARTEK    Modlitwy za wst. św. Abp Z. Felińskiego         17.06.2021
  7.00   Dziękczynno-błagalna  z prośbą o Boże Błogosławieństwo, o Bożą             Opiekę, o łaskę zdrowia, dary Ducha św. o wszelkie potrzebne                   łaski, o łaskę wiary, nadziei i miłości o Opiekę Matki Bożej
            dla Iwony i Piotra w 14 rocz. ślubu oraz Teresy i Morena w 10                     rocz. ślubu i Ewy i Michała w 1 rocz. ślubu
17.00 Jan Klimek (greg 17)
17.00 Ryszard Małysz (greg 17)       

PIĄTEK               Sakrament Bierzmowania                          18.06.2021
  7.00 Jan Klimek (greg 18)
  7.00 Ryszard Małysz (greg 18)
  7.00 Siostra zakonna Stefania Michałkiewicz    
17.00   BIERZMOWANIE
 
SOBOTA                                                                                  19.06.2021
  7.00 Ryszard Małysz (greg 19)
  7.00 Jan Klimek (greg 19)
  7.00 Henryk Korszla (7 dzień po pogrzebie) – intencja rodziny i                           uczestników pogrzebu
13.00  Chrzty: Oliwia Drozd, Laura Witko, Nataniel Szałaj                                 Jakub-Wojciech Dziedzic, Tymon Być
17.00 Henryk Sadowski (3 m-c po śm) – intencja od brata Adama z                       rodziną        
17.00 Henryk (8 m-c po śm), Feliksę, Marian Oleszczuk, Adam Dębski i                 zm. z rodz. Dębskich    

NIEDZIELA                                                                              20.06.2021
  7.30   Dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Arkadiusza Bożko z okazji               25 -lecia ślubu z prośbą o  zdrowie, o Boże Błogosławieństwo, o               Bożą Opiekę, dary Ducha św. o wszelkie potrzebne łaski, o Opiekę             Matki Bożej dla Nich i ich syna Adriana
  7.30 Kazimierz Wasil (8 m-c po śm), Wacław Wasil
  7.30 Marianna Korszla (2 m-c po śm) – intencja firmy pogrzebowej                     „Venus”
  9.00 Ryszard Małysz (greg 20)  
  9.00 Wiesławę Karluk (2 m-c po śm) -intencja firmy pogrzebowej                       „Venus” 
  9.00 Feliks (10 r. śm), Marianna, Wiktoria, Grzegorz z rodz. Łukaszczyk
10.30   Dziękczynno-błagalna w intencji Jadwigi Dzida w 50 rocznicę Jej                 urodzin, z prośbą o  zdrowie, o Boże Błogosławieństwo, o Bożą                 Opiekę,  dary Ducha św. o wszelkie potrzebne łaski, o Opiekę                     Matki Bożej – intencja od męża, dzieci i wnuka
10.30   Dziękczynno-błagalna w intencji Maji Fornalskiej  w 14 rocznice Jej             urodzin, z prośbą o zdrowie, o Boże Błogosławieństwo, o Bożą                   Opiekę,  dary Ducha św. o wszelkie potrzebne łaski, o Opiekę                     Matki Bożej
12.00 Helenę i Franciszek Szadura
12.00 Ewa Szczuka (8 m-c po  śm), Aurelia Skubisz (5 m-c po śm)  
12.00  Chrzest: Wojciech Widelski
13.00  Chrzest: Julia Szałachwij
15.00  Ślubna: Karolina Janicka i Łukasz Ciuba      
17.00 Jan Klimek (greg 20) 
17.00 Helena Szymaniak (13 r. śm)  
17.00 Małgorzata Jasińska (6 m-c po śm)    
 
;                                                                                                               
starsze